CZ SK PL
slévárna
trubky,pouzdra
kulatina
obrábění
litinové trubky
odlévání litiny
0
ESHOP LITINOVÝCH PROFILŮ A BAREVNÝCH KOVŮ
Přihlášení
Zasílat novinky

Přihlášením se k odběru novinek udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (e-mailu) společností UCB Technometal, s.r.o. za účelem zasílání novinek, přičemž souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat prostřednictvím webového rozhraní níže nebo zasláním e-mailu na info@unibar.cz. Více informací naleznete zde.

Odhlášení z odběru novinek

Slévárna litiny, slévárna šedé litiny, výroba litiny

Slévárna litiny UCB Technometal je součástí skupiny United Cast Bar Ltd. Ta vznikla v únoru 1998 sloučením tří prestižních Evropských sléváren pro plynulé odlévání: Eurocast Bar Limited (VB), Starkey's Technicast Limited (VB) a Cast Profil SA (Španělsko) a jejich skladů a servisních středisek.

Výroba litiny

Hlavním portfoliem skupiny je výroba litiny pod obchodní značkou Unibar. Šedá i tvárná litina Unibar má oproti jiným materiálům mnoho předností, které lze přičíst dvěma fázím v jejich struktuře: železnou fázi podobnou oceli a grafitové fázi s grafitem ve formě lupínků nebo v kuličkové formě. Hlavní výhody litin Unibar lze kategorizovat jak z hlediská fyzikálních vlastností, tak i z ekonomických a komerčních předností.

Slévárna šedé litiny

Slévárna šedé litiny UCB Technometal produkuje šedou litinu v několika třídách tvrdosti (Unibar 200 - Unibar 350). Od třídy tvrdosti se odvíjí poté i další parametry, jako tvárnost, tepelná vodivost apod. Více informací lze nalézt zde.

Slévárna tvárné litiny

Slévárna litiny UCB Technometal se zabývá i výrobou tvárné litiny. Oproti šedé litině má tvárná litina vyloučen grafit v podobě kuliček. Tvárná litina je dodávána v jakostech UNIBAR 400-15 až UNIBAR 700-2, většinou v průřezech kruhových a čtyřhranných.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Rozumím