CZ SK PL
0
PŘESNÉ A KONVENČNÍ OBRÁBĚNÍ
Zasílat novinky

Přihlášením se k odběru novinek udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (e-mailu) společností UCB Technometal, s.r.o. za účelem zasílání novinek, přičemž souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat prostřednictvím webového rozhraní níže nebo zasláním e-mailu na info@unibar.cz. Více informací naleznete zde.

Odhlášení z odběru novinek

Kvalita a měření

Kvalita

Společnost UCB Technometal, s.r.o. je certifikována řízením kvality dle ISO 9001 a 14001.

Měření

Naše výrobky podléhají přísné mezioperační a výstupní kontrole – u každé zakázky disponujeme měřícím protokolem, u kusové a prototypové výroby ke každému kusu. Veškerá dokumentace je dlouhodobě archivována.

K realizaci této kontroly máme k dispozici drsnoměr SJ-210, výškoměr a dále mnoho kalibrů, měrek a speciálních měřidel. Měřidla používáme převážně od značky Mitutoyo. Všechna měřidla jsou pravidelně kalibrována v externích kalibračních laboratořích.

Aktuálně realizujeme výstavbu místnosti pro 3D souřadnicové měření pro stroj Mitutoyo Crysta- Apex S9166 s rozsahem měření 900x1600x800. Na tomto pracovišti budeme na vyžádání provádět měření automatickou 3D sondou s řádnými výstupními protokoly, u nichž je možno garantovat přesnost až ve dvou mikronech. Provoz bude zahájen v září 2020.

Zkoušení

Pro kontrolu jakosti našich výrobků a materiálů zajišťujeme:

  • ultrazvukové zkoušky (UT)
  • magnetické zkoušky (MT)
  • metalografické rozbory
  • mechanické zkoušky
  • kapilární zkoušky
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Rozumím