CZ SK PL
slévárna
trubky,pouzdra
kulatina
obrábění
litinové trubky
odlévání litiny
0
ESHOP LITINOVÝCH PROFILŮ A BAREVNÝCH KOVŮ
Přihlášení
Zasílat novinky

Přihlášením se k odběru novinek udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (e-mailu) společností UCB Technometal, s.r.o. za účelem zasílání novinek, přičemž souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat prostřednictvím webového rozhraní níže nebo zasláním e-mailu na info@unibar.cz. Více informací naleznete zde.

Odhlášení z odběru novinek

Odlévání mosazi

Slévárna barevných UCB Technometal se zabývá výrobou barevných kovů - včetně odlévání mosazi. Slévárna je součástí nadnárodní společnosti UCB Group.

Mosaz je slitina mědi a zinku, která se používá v mnoha průmyslových odvětvích. První odlévání mosazi se datuje kolem roku 1000 př. n.l., výroba však byla velmi náročná a drahá. Mosaz se tedy používala hlavně pro mince a šperky.

Mosazi pro odlitky nacházejí použití v méně namáhaných součástích čerpadel, armatury plynovodů a vodovodů, ve stavebních a nábytkových kováních, ozubených kolech, šnecích, ventilech a ložiskových pouzdrech.

Odlévání mosazi je tradičním produktem naší slévárny barevných kovů, kromě standardních forem jsme schopni se zcela přizpůsobit požadavkům odběratelů - kontaktujte nás.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Rozumím