CZ SK PL
slévárna
trubky,pouzdra
kulatina
obrábění
litinové trubky
odlévání litiny
0
ESHOP LITINOVÝCH PROFILŮ A BAREVNÝCH KOVŮ
Přihlášení
Zasílat novinky

Přihlášením se k odběru novinek udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (e-mailu) společností UCB Technometal, s.r.o. za účelem zasílání novinek, přičemž souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat prostřednictvím webového rozhraní níže nebo zasláním e-mailu na info@unibar.cz. Více informací naleznete zde.

Odhlášení z odběru novinek

Odlewanie mosiądzu

Odlewnia metali kolorowych UCB Technometal zajmuje się produkcją metali kolorowych – łącznie z odlewaniemmosiądzu. Odlewnia jest częścią międzynarodowej firmy UCB Group.

Mosiądz jest stopem miedzi i cynku, wykorzystywany w wielu dziedzinach przemysłowych. Początki odlewania mosiądzu datuje się w okolicach roku 1000 przed naszą erą, jego produkcja była jednak skomplikowana i droga. Dlatego mosiądz był wykorzystywany głównie do bicia monet i produkcji biżuterii.

Mosiądz w formie odlewów znajduje zastosowanie do produkcji mniej obciążonych części pomp, armatur gazociągów i wodociągów, w okuć budowalnych i meblarskich, kół zębatych, zaworów i tulei łożysk.

Odlewanie mosiądzu jest tradycyjną produkcją naszej odlewni metali kolorowych, oprócz standardowych form jesteśmy w stanie całkowicie dostosować się do wymagań odbiorców - prosimy o kontakt z nami.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Rozumím