CZ SK
slévárna
trubky,pouzdra
kulatina
obrábění
litinové trubky
odlévání litiny
0
ESHOP LITINOVÝCH PROFILŮ A BAREVNÝCH KOVŮ
Přihlášení
Zasílat novinky
Odhlášení z odběru novinek

Kontaktní informace

Česká republika

map_cr UCB Technometal, s.r.o.
Chrustenice 163
267 12, Loděnice u Berouna
Česká republika
zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 43649

IČ: 62966529, DIČ: CZ62966529 |


GPS : 50°0'13.046 N, 14°9'48.888 E


Zvětšit mapu

Kontakty:

Tel: +420 313 033 300
Fax: +420 313 033 306

info@litina.info
prodej@unitedcastbar.com
 

Obchodní oddělení:

Obchodník Mirijam Kabeláčová
referent obchodu

Tel: +420 313 033 300
Mobil: +420 730 897 400
mirijam.kabelacova@unitedcastbar.com
_______________________________


Obchodník Radka Nová
referent obchodu


Tel: +420 313 033 301
Radka.Nova@unitedcastbar.com
_______________________________


monika Monika Nájemníková
logistik


Tel: +420 313 033 300
logistika@unitedcastbar.com
_______________________________



albert Petr Albert
obchodní zástupce

Mobil: +420 730 897 406
Tel: +420 313 033 300
Petr.Albert@unitedcastbar.com
_______________________________




Patrik Patrik Schüler
vedoucí obchodu

Tel: +420 313 033 302
Mobil: +420 730 897 402
Patrik.Schuler@unitedcastbar.com
_______________________________



Fakturantka Lucie Ptáčková
fakturantka


Tel: +420 313 033 305
lucie.ptackova@unitedcastbar.com
_______________________________



Technik Miroslav Řezáč
technik


Tel: +420 313 033 304
Miroslav.Rezac@unitedcastbar.com
_______________________________



Vedoucí výroby Ladislav Kremser
vedoucí výroby

Tel: +420 313 033 303
Mobil: +420 730 897 403
Ladislav.Kremser@unitedcastbar.com
_______________________________



Martin Knytl Martin Knytl
jednatel



Martin.Knytl@unitedcastbar.com
_______________________________
  © Copyright UCB Technometal s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.